Американські фондові ринки зазнали найбільшого падіння з початку року


5 серпня на Уолл-стріт відбулося найбільше в 2019 році падіння курсів акцій

Про це пише Reuters. Об этом сообщает postik.in.ua со ссылкой на СМИ.

На фоні торгового конфлікту з Китаєм індекс S&P 500, до якого входять 500 найбільших американських компаній, впав на 3 відсотки, індекс Dow Jones — на 2,9 відсотка, Nasdaq — на 3,5 відсотка.

Падіння Dow Jones стало 6-им найбільшим падінням цього індексу за добу в історії.

Котирування Apple впали більш ніж на 5%, IBM — майже на 4,5%. Це найбільше падіння з грудня 2018 року, зазначає Reuters.

У той же час прибутковість 10-річної облігації федерального казначейства опустилася нижче за позначку 1,75%, що є мінімальним показником з кінця 2016 року.

Падіння котирувань пов’язане зі зниженням вартості китайського юаня: 5 серпня його курс опустився до мінімального за 10 років значення. Президент США Дональд Трамп побачив у цих заходах ознаки того, що влада Китаю маніпулює своєю валютою.

Інвестори починають усвідомлювати наслідки затяжного конфлікту між Китаєм і США та переключаються на інші активи: золото подорожчало до 1,5 тис доларів за унцію, ростуть японська ієна та криптовалюти. Вартість Bitcoin різко збільшилася і досягла позначки в 11 831 долара. Упродовж минулої доби зростання становило 8%.

Нагадаємо, Китай відповів на загрозу Дональда Трампа про мита, давши юаню впасти до мінімального більш ніж за десятиліття рівня і доручивши державним компаніям призупинити імпорт сільськогосподарської продукції США.

Це викликало стрімкий спад на світових фінансових ринках. Так, японський індикатор Nikkei 225 втратив 1,7%, китайський Shanghai Composite — 1,6%, гонконгський Hang Seng — 2,85%.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/06/amerykanski_fondovi_rynky_zaznaly_naybilshogo_padinnya_z_pochatku_roku”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя