Активно купують, а от здають – не дуже: як поліція Рівненщини приймає зброюСкористатися правом здати зброю та уникнути відповідальності жителі області зможуть до 31 жовтня, нагадують у поліції. Об этом сообщает luganskallnews.in.ua со ссылкой на СМИ.


За чотири дні до поліції добровільно здали 53 одиниці зброї та спецзасобів, із них нарізної — 6, гладкоствольної – 28, саморобної – 10, холодної — 3, газових пістолетів, револьверів -1, пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями – 5, а також 6 набоїв до спецзасобів.


- Найчастіше під час місячників добровільної здачі зброї громадяни приносять зброю померлих близьких родичів для оформлення її у встановленому законом порядку. Однак маємо також випадок здачі жителем Костопільщини саморобного меча, якого він виготовив для вирубки сосни та впорядкування присадибної ділянки, — зазначив старший інспектор сектору контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи ГУНП Юрій Власюк.Під час проведення місячника громадяни, які добровільно здадуть зброю, боєприпаси та вибухові матеріали, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності за її незаконне придбання та зберігання.


Добровільно здати вогнепальну, холодну зброю, боєприпаси, вибухові речовини та спеціальні засоби можна у територіальних відділах та відділеннях ГУНП, а також звернувшись до працівників дозвільної системи чи до дільничних офіцерів поліції області.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/aktyvno_kupuyut_a_ot_zdayut__ne_duzhe_yak_politsiya_rivnenshchyny_pryymaie_zbroyu_240937.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя